cz
Hodnocení zákazníků

Jozinko55, zbozi.cz, 30.8.  

doprava,cena

 
Žaneta, heureka.cz, 21.3.  

Vše v pořádku doporučuji ...

 

Michal Bartkovsky, heureka.cz, 5.11.  

jako vždy vše bez problémů a spokojený

 

Jara, zbozi.cz, 1.11. 

 Zboží přišlo rychle a v pořádku

PayU

Domů Startér VW TRANSPORTER T4 1.9 2.4 2.5 D TD

Startér VW TRANSPORTER T4 1.9 2.4 2.5 D TD

4 obrázky v galerii
Kód produktu S3026
EAN kód 5901259421903
Záruka 2 roky
Dostupnost Skladem:

Může být u Vás už 22.10.2019 

Cena za ks 2 448 Kč (€97.90) vč. DPH
Počet ks
Popis zboží

Zcela nový startér

pro VW TRANSPORTER T4 1.9 2.4 2.5 D TD

Výkon: 1.8kW, Počet zubů: 10 a 11, Otáčení ACW 

 

Rozměry: A= 76 mm / B=52,5 mm

Katalogové číslo pro srovnání:

BOSCH 0001124005
BOSCH 0001124006
BOSCH 0001125001
BOSCH 0001125002
BOSCH 0001125011
BOSCH 0001125031
BOSCH 0001125032
BOSCH 0001110061  
BOSCH 0001110062  
BOSCH 0986016190 
BOSCH 0986016990
HELLA 8EA732656-001
ISKRA / LETRIKA 11.131.056
ISKRA / LETRIKA AZE2625
ISKRA / LETRIKA IS1042
LUCAS LRT00133
MAGNETON 9141319
MAGNETON 9141414 
VALEO 188254
VALEO 191655
VALEO 438077
VALEO 455801
VALEO 458041
VALEO 726018
VALEO 726818
VALEO D7RS131
VALEO D7RS31
VW 028911023M
VW 02B911023D
VW 02B911023DX
VW 02B911023J
VW 02B911023L
VW 02B911023N
VW 02B911023C  
VW 02B911023CX     
HC PARTS CS598     
HC PARTS CS801
 
Záruka 2 roky, možnost vrácení do 14 dnů
Technický popis

Určeno pro vozy:

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 81kW/110hp [11.1990-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 81kW/110hp [11.1990-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 81kW/110hp [11.1990-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 Syncro 81kW/110hp [11.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 Syncro 81kW/110hp [11.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 Syncro 81kW/110hp [11.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 Syncro 85kW/115hp [07.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 Syncro 85kW/115hp [07.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 Syncro 85kW/115hp [07.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.8 VR 6 103kW/140hp [11.1995-04.2000]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.8 VR6 150kW/204hp [04.2000-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 1.9 D 45kW/61hp [09.1990-12.1995]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 1.9 TD 50kW/68hp [10.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.4 D 55kW/75hp [08.1997-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.4 D 57kW/78hp [09.1990-04.1998]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.4 D Syncro 57kW/78hp [10.1992-09.1998]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 TDI 65kW/88hp [05.1998-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 TDI 65kW/88hp [05.1998-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 TDI 75kW/102hp [09.1995-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 TDI 75kW/102hp [09.1995-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 TDI 75kW/102hp [09.1995-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 TDI Syncro 75kW/102hp [01.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 TDI Syncro 75kW/102hp [01.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) autobus 2.5 TDI 111kW/151hp [05.1998-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 81kW/110hp [11.1990-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 Syncro 81kW/110hp [10.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 Syncro 81kW/110hp [10.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 Syncro 81kW/110hp [10.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 Syncro 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 Syncro 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 Syncro 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.8 VR6 103kW/140hp [05.1996-05.2000]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.8 VR6 150kW/204hp [06.2000-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 1.9 TD 50kW/68hp [10.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.4 D 55kW/75hp [08.1997-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.4 D 57kW/78hp [07.1990-04.1998]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.4 D Syncro 57kW/78hp [10.1992-09.1998]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 TDI 65kW/88hp [12.1998-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 TDI 65kW/88hp [12.1998-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 TDI 75kW/102hp [09.1995-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 TDI 75kW/102hp [09.1995-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 TDI 75kW/102hp [09.1995-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 TDI Syncro 75kW/102hp [09.1995-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 TDI Syncro 75kW/102hp [09.1995-04.2003]

VW TRANSPORTER IV karoserie (70XA) karoserie 2.5 TDI 111kW/151hp [09.2000-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 81kW/110hp [11.1990-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 81kW/110hp [11.1990-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 81kW/110hp [11.1990-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 Syncro 81kW/110hp [10.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 Syncro 81kW/110hp [10.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 Syncro 81kW/110hp [10.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 Syncro 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 Syncro 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 Syncro 85kW/115hp [08.1996-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 1.9 TD 50kW/68hp [10.1992-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.4 D 55kW/75hp [08.1997-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.4 D 57kW/78hp [09.1990-04.1998]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.4 D Syncro 57kW/78hp [10.1992-09.1998]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 TDI 65kW/88hp [05.1998-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 TDI 65kW/88hp [05.1998-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 TDI 75kW/102hp [09.1995-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 TDI 75kW/102hp [09.1995-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 TDI 75kW/102hp [09.1995-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 TDI Syncro 75kW/102hp [05.1998-04.2003]

VW TRANSPORTER IV valník/podvozek (70XD) valník/podvozek 2.5 TDI Syncro 75kW/102hp [05.1998-04.2003]  

Startér VW TRANSPORTER IV 2.5 TDI 2.8 VR6 předchozí produkt Startér VW TRANSPORTER T4 1.9 2.4 2.5 D TD  další produkt Startér VW TRANSPORTER T4 IV 2.5 TDI