Domů Levné Autodíly Spojky RENAULT Spojka RENAULT LOGAN 1.5 07- THALIA 01- - kompletní

Spojka RENAULT LOGAN 1.5 07- THALIA 01- - kompletní

Výrobce SRL
Kód produktu S33-062 FO
EAN kód 5901532376906
Záruka 24 měsíců
Dostupnost Skladem
CENY DOPRAVYod 45Kč
Cena za sadu 1 957 Kč (€78.30) vč. DPH
Počet sadu
Popis zboží

Spojková sada SRL


www.srline.com/cz

Kvalita za rozumnou cenu

 

Určeno pro tyto vozy:

RENAULT LOGAN kombi (KS_)

1.5 dCi (2007.04 - ???); 1461.00 ccm - 68.00 PS/50.00 kW; Motor: K9K 792

RENAULT THALIA (LB0/1/2_)

1.5 dCi (2002.04 - ???); 1461.00 ccm - 65.00 PS/48.00 kW; Motor: K9K 700

1.5 dCi (2001.06 - ???); 1461.00 ccm - 82.00 PS/60.00 kW; Motor: K9K 702

 

Specifikace:

Balení obsahuje 3 díly - kotouč, lamela, ložisko

Průměr: 215 mm, počet zubů: 26

 

Katalogové čísla pro srovnání:

DACIA 7701476933
DACIA 7701479194
NISSAN 3000100QA2
NISSAN 3000100QBA
RENAULT 7701473447
RENAULT 7701473963
RENAULT 7701473964
RENAULT 7701474474
RENAULT 7701475720
RENAULT 7701476257
RENAULT 7701476933
RENAULT 7701479194
LuK 622305500
KAGER 16-0041
SACHS 3000951285
VALEO 826308

S33-062

Pokud si nejste jisti, zda spojka pasuje do Vašeho auta, pošlete dotaz.

Záruka 24 měsíců, doklad s DPH, možnost vrácení do 14 dnů

Spojka RENAULT LAGUNA II SCENIC II 1.6 benzín (bez ložiska) předchozí produkt Spojka RENAULT LOGAN 1.5 07- THALIA 01- - kompletní  další produkt Spojka RENAULT MASTER 2.0 2.5 DCI 2006-2014 - kompletní
Levné autodíly Sunlight systems - tvorba e-shopů