Domů Levné Autodíly Spojky RENAULT Spojka RENAULT CLIO 01- KANGOO 1.5 01- - kompletní

Spojka RENAULT CLIO 01- KANGOO 1.5 01- - kompletní

Výrobce SRL
Kód produktu S33-062 FO
EAN kód 5901532376906
Záruka 24 měsíců
Dostupnost Skladem
CENY DOPRAVYod 45Kč
Cena za sadu 1 881 Kč (€75.20) vč. DPH
Počet sadu
Popis zboží

Spojková sada SRL


www.srline.com/cz

Kvalita za rozumnou cenu

 

Určeno pro tyto vozy:

RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)

1.5 dCi (B/CB07) (2001.06 - ???); 1461.00 ccm - 65.00 PS/48.00 kW; Motor: K9K 700; K9K 704

1.5 dCi (B/CB08) (2001.06 - ???); 1461.00 ccm - 82.00 PS/60.00 kW; Motor: K9K 702

1.5 dCi (2004.01 - ???); 1461.00 ccm - 100.00 PS/74.00 kW; Motor: K9K 712

1.5 dCi (B/CB03) (2001.06 - 2003.10); 1461.00 ccm - 80.00 PS/59.00 kW; Motor: K9K 702

RENAULT CLIO II dodávka (SB0/1/2_)

1.5 dCi (SB07) (2001.06 - ???); 1461.00 ccm - 65.00 PS/48.00 kW; Motor: K9K 700; K9K 704

1.5 dCi (2001.06 - 2004.10); 1461.00 ccm - 80.00 PS/59.00 kW; Motor: K9K 702

RENAULT KANGOO (KC0/1_)

1.5 dCi (KC07) (2001.12 - ???); 1461.00 ccm - 65.00 PS/48.00 kW; Motor: K9K 700; K9K 704

1.5 dCi (KC08, KC09) (2002.07 - ???); 1461.00 ccm - 82.00 PS/60.00 kW; Motor: K9K 702; K9K 710

1.5 dCi (2003.07 - ???); 1461.00 ccm - 57.00 PS/42.00 kW; Motor: K9K 704

RENAULT KANGOO Express (FC0/1_)

1.5 dCi (FC07, FC1R) (2001.12 - ???); 1461.00 ccm - 65.00 PS/48.00 kW; Motor: K9K 700; K9K 702; K9K 704

1.5 dCi (FC1R) (2002.12 - ???); 1461.00 ccm - 57.00 PS/42.00 kW; Motor: K9K 704

1.5 dCi (FC08, FC09) (2003.04 - ???); 1461.00 ccm - 82.00 PS/60.00 kW; Motor: K9K 702; K9K 710

 

Specifikace:

Balení obsahuje 3 díly - kotouč, lamela, ložisko

Průměr: 215 mm, počet zubů: 26

 

Katalogové čísla pro srovnání:

DACIA 7701476933
DACIA 7701479194
NISSAN 3000100QA2
NISSAN 3000100QBA
RENAULT 7701473447
RENAULT 7701473963
RENAULT 7701473964
RENAULT 7701474474
RENAULT 7701475720
RENAULT 7701476257
RENAULT 7701476933
RENAULT 7701479194
LuK 622305500
KAGER 16-0041
SACHS 3000951285
VALEO 826308

S33-062

Pokud si nejste jisti, zda spojka pasuje do Vašeho auta, pošlete dotaz.

Záruka 24 měsíců, doklad s DPH, možnost vrácení do 14 dnů

Spojka RENAULT 9 11 19 I II 21 CLIO I - kompletní předchozí produkt Spojka RENAULT CLIO 01- KANGOO 1.5 01- - kompletní  další produkt Spojka RENAULT CLIO I II KANGOO 1.2 1.4 - kompletní

 

Levné autodíly Sunlight systems - tvorba e-shopů