Domů Levné Autodíly Spojky NISSAN Spojka NISSAN KUBISTAR 1.5 dCi 2003- - kompletní

Spojka NISSAN KUBISTAR 1.5 dCi 2003- - kompletní

Výrobce SRL
Kód produktu S33-062 FO
EAN kód 5901532376906
Záruka 24 měsíců
Dostupnost Skladem
CENY DOPRAVYod 45Kč
Cena za sadu 1 957 Kč (€78.30) vč. DPH
Počet sadu
Popis zboží

Spojková sada SRL


www.srline.com/cz

Kvalita za rozumnou cenu

 

Určeno pro tyto vozy:

 

NISSAN KUBISTAR (X76)

1.5 dCi 70 (2006.04 - ???); 1461.00 ccm - 68.00 PS/50.00 kW; Motor: K9K 700

1.5 dCi 85 (2006.04 - ???); 1461.00 ccm - 85.00 PS/62.00 kW; Motor: K9K 276

1.5 dCi (2003.08 - ???); 1461.00 ccm - 57.00 PS/42.00 kW; Motor: K9K 710; K9K 714

1.5 dCi (2005.08 - ???); 1461.00 ccm - 61.00 PS/45.00 kW; Motor: K9K 710; K9K 714

NISSAN KUBISTAR dodávka

1.5 dCi (2003.08 - ???); 1461.00 ccm - 65.00 PS/48.00 kW; Motor: K9K 704

1.5 dCi (2003.08 - ???); 1461.00 ccm - 82.00 PS/60.00 kW; Motor: K9K 722

 

Specifikace:

Balení obsahuje 3 díly - kotouč, lamela, ložisko

Průměr: 215 mm, počet zubů: 26

 

Katalogové čísla pro srovnání:

DACIA 7701476933
DACIA 7701479194
NISSAN 3000100QA2
NISSAN 3000100QBA
RENAULT 7701473447
RENAULT 7701473963
RENAULT 7701473964
RENAULT 7701474474
RENAULT 7701475720
RENAULT 7701476257
RENAULT 7701476933
RENAULT 7701479194
LuK 622305500
KAGER 16-0041
SACHS 3000951285
VALEO 826308

S33-062

Pokud si nejste jisti, zda spojka pasuje do Vašeho auta, pošlete dotaz.

Záruka 24 měsíců, doklad s DPH, možnost vrácení do 14 dnů

Spojka NISSAN CHERRY III PRIMERA STANZA - kompletní předchozí produkt Spojka NISSAN KUBISTAR 1.5 dCi 2003- - kompletní  další produkt Spojka NISSAN KUBISTAR 1.6 16V - kompletní
Levné autodíly Sunlight systems - tvorba e-shopů