Domů Levné Autodíly Pohon kol Klouby Homokinetický kloub TOYOTA COROLLA E11 E10 99-02r 1.4 1.6

Homokinetický kloub TOYOTA COROLLA E11 E10 99-02r 1.4 1.6

Výrobce GSP
Kód produktu GSP 859021 FO_70
Záruka 24 měsíců
Dostupnost Skladem
CENY DOPRAVYod 69Kč
Cena za ks 645 Kč (€25.80) vč. DPH
Počet ks
Popis zboží

Nový homokinetický kloub

renomovaná značka, certifikát ISO/TS 16949:2009

 

Počet zubů - ABS kroužek: 48

Vnější ozubení - strana u kola: 26

Vnitřní ozubení - strana u kola: 23

Průměr těsnicího kroužku: 56 mm

Délka: 151,5 mm

Specifikace: Groove type - Inner

 

Určeno pro vozy:

 

TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) (1992/05 -> 1999/11)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
1.3 XLI 16V (EE101) 88PS / 65KW - 1332 ccm 4E-FE
1.6 Si (AE101_) 114PS / 84KW - 1587 ccm 4A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) (1992/05 -> 1997/04)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
1.6 GLI (AE101_) 114PS / 84KW - 1587 ccm 4A-FE
TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_) (1992/07 -> 1997/04)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
1.3 XLI 16V (EE101_) 88PS / 65KW - 1332 ccm 4E-FE
1.6 Si (AE101_) 114PS / 84KW - 1587 ccm 4A-FE
TOYOTA CARINA E sedan (_T19_) (1992/04 -> 1997/09)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
1.6 16V (AT190_) 116PS / 85KW - 1587 ccm 4A-FE
1.8 i 16V (AT191) 107PS / 79KW - 1762 ccm 7A-FE
TOYOTA CARINA E (_T19_) (1992/04 -> 1997/09)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
1.6 GLI (AT190) 107PS / 79KW - 1587 ccm 4A-FE
1.6 16V 106PS / 78KW - 1587 ccm 4A-FE
2.0 TD (CT190) 83PS / 61KW - 1975 ccm 2C-T
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) (1993/01 -> 1997/09)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
1.6 GLI (AT190_) 107PS / 79KW - 1587 ccm 4A-FE
1.8 i (AT191_) 107PS / 79KW - 1762 ccm 7A-FE
TOYOTA PICNIC (_XM10) (1996/05 -> 2001/12)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
2.0 16V (SXM10_) 128PS / 94KW - 1998 ccm 3S-FE
TOYOTA COROLLA (_E11_) (1997/04 -> 2002/01)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
1.4 16V (ZZE111_) 97PS / 71KW - 1398 ccm 4ZZ-FE
1.6 (AE111_) 110PS / 81KW - 1587 ccm 4A-FE
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) (1997/04 -> 2002/01)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
1.4 (EE111_) 86PS / 63KW - 1332 ccm 4E-FE
1.6 (AE111_) 110PS / 81KW - 1587 ccm 4A-FE
1.6 (ZZE112_) 110PS / 81KW - 1598 ccm 3ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) (1997/04 -> 2002/01)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
1.4 (EE111_) 86PS / 63KW - 1332 ccm 4E-FE
1.6 Aut. (AE111_) 107PS / 79KW - 1587 ccm 4A-FE
1.6 (ZZE112_) 110PS / 81KW - 1598 ccm 3ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E10_) (1992/05 -> 1999/11)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
1.3 XLI (EE101_) 75PS / 55KW - 1332 ccm 4E-FE
2.0 D (CE100_) 72PS / 53KW - 1975 ccm 2C
TOYOTA COROLLA Wagon (__E11_) (1997/04 -> 2002/01)
Verze Motor / Výkon Typ motoru
1.4 16V (ZZE111_) 97PS / 71KW - 1398 ccm 4ZZ-FE
1.6 (AE111_) 110PS / 81KW - 1587 ccm 4A-FE

Katalogové čísla pro srovnání:

GSP 859021
 
METELLI 15-1347
TOYOTA 4341005060
TOYOTA 4341012191
TOYOTA 4341020101
TOYOTA 4341020331
TOYOTA 4341020444
TOYOTA 4342002080
TOYOTA 4342012161
TOYOTA 4342020121
TOYOTA 4346019365
TOYOTA 4347019316
 
 
Záruka 2 roky. Doklad s DPH.
Možnost vrácení do 14 dnů.
Homokinetický kloub TOYOTA AVENSIS T22 1.6 1.8 2.0 TD předchozí produkt Homokinetický kloub TOYOTA COROLLA E11 E10 99-02r 1.4 1.6  další produkt Homokinetický kloub TOYOTA YARIS 1.0 1.3 1.4 D4D 1.5
Levné autodíly Sunlight systems - tvorba e-shopů