Domů Levné Autodíly Spojky X-Ostatní Spojka DACIA LOGAN 1.5 05- SANDERO 2008- - kompletní

Spojka DACIA LOGAN 1.5 05- SANDERO 2008- - kompletní

Výrobce SRL
Kód produktu S33-062 FO
EAN kód 5901532376906
Záruka 24 měsíců
Dostupnost Skladem
CENY DOPRAVYod 45Kč
Cena za sadu 1 957 Kč (€78.30) vč. DPH
Počet sadu
Popis zboží

Spojková sada SRL


www.srline.com/cz

Kvalita za rozumnou cenu

 

Určeno pro tyto vozy:

DACIA LOGAN (LS_)

1.5 dCi (LS0J, LS0Y) (2005.09 - ???); 1461.00 ccm - 65.00 PS/48.00 kW; Motor: K9K 790

DACIA LOGAN EXPRESS (FS_)

1.5 dCi (FS0K) (2009.03 - ???); 1461.00 ccm - 68.00 PS/50.00 kW; Motor: K9K 792

DACIA SANDERO

1.5 dCi (2008.11 - ???); 1461.00 ccm - 68.00 PS/50.00 kW; Motor: K9K 792

 

Specifikace:

Balení obsahuje 3 díly - kotouč, lamela, ložisko

Průměr: 215 mm, počet zubů: 26

 

Katalogové čísla pro srovnání:

DACIA 7701476933
DACIA 7701479194
NISSAN 3000100QA2
NISSAN 3000100QBA
RENAULT 7701473447
RENAULT 7701473963
RENAULT 7701473964
RENAULT 7701474474
RENAULT 7701475720
RENAULT 7701476257
RENAULT 7701476933
RENAULT 7701479194
LuK 622305500
KAGER 16-0041
SACHS 3000951285
VALEO 826308

S33-062

Pokud si nejste jisti, zda spojka pasuje do Vašeho auta, pošlete dotaz.

Záruka 24 měsíců, doklad s DPH, možnost vrácení do 14 dnů

Spojka CHRYSLER VOYAGER IV 2.5 CRD - kompletní předchozí produkt Spojka DACIA LOGAN 1.5 05- SANDERO 2008- - kompletní  další produkt Spojka DACIA LOGAN SANDERO - kompletní
Levné autodíly Sunlight systems - tvorba e-shopů